Almanya Koçluk Eğitimi

Almanya Koçluk Eğitimi
Almanya Koçluk Eğitimi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçmişte herkes kendine yaşam koçu ya da kariyer koçu diyebilirdi, ancak şu an koçluk mesleği pek çok sektörde son derece tanınmış durumda. Koçluk mesleğini daha iyi tanıyan müşteriler artık kendilerine çok daha kalifiye ve belli standartlara sahip koçlar arıyorlar. Almanya koçluk eğitimi hizmetleri bu noktada size yardımcı olabilir. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak düzenlenen eğitimlerle koçluk mesleği için hem teorik hem pratik olarak belli bir seviyeye ulaşabilir ve bunu bir sertifikayla kanıtlayabilirsiniz.

Almanya koçluk eğitimi denildiğinde ilk aklımıza gelen ICF tarafından akredite edilmiş eğitimler olmalıdır. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) koçluk mesleğinin nasıl olması gerektiğini tüm detaylarıyla ortaya koymuş ve eğitimlerin buna yönelik olmasını sağlamıştır. Bu nedenle ICF akreditasyonuna sahip bir koçluk eğitimi gördüğünüzde en kaliteli eğitimlerden birini alacağınıza emin olabilirsiniz.

Almanya Koçluk Eğitiminde ICF Sertifikası

Derya Öte Koçluk ve Danışmanlık Akademisi, Almanya’da ve dünya çapında birinci sınıf profesyonel ICF koçluk sertifikasyon programları sunmaktadır. ICF onaylı Koçluk kursları, koçluk yapmayı öğrenmek isteyen bireyler için en son koçluk tekniklerini ve eğitimini sağlar. Derya Öte Koçluk ve Danışmanlık Akademisi çevrimiçi koçluk kurslarına katılan ve profesyonel ve sertifikalı koç olarak sertifika alan birçok koçun bulunduğu küresel bir koç topluluğuna sahiptir.

Zaten koçluk yapan ve daha önce ICF’in 1. Seviye eğitimlerini tamamlamış kişiler için ise uzmanlık eğitimlerini sunmaktadır. ICF onaylı koçluk programları son derece etkileşimlidir, deneyimseldir ve baştan sona eksiksiz bir koçluk eğitimi sağlar.

Öğrencilerin koç olarak ilerlemelerini sağlayacak dönüşümsel değişimleri ve becerileri kazanmalarını desteklemeyi amaçlarlar. Kariyerinize profesyonel bir koç olarak başlamak için ihtiyacınız olan her şey eğitimlerde mevcuttur. Örneğin:

  • Müşterilerle sözleşme nasıl imzalanır?
  • Bir koç olarak kendinizi nasıl markalaştırabilir ve pazarlayabilirsiniz?
  • Koçluk müşterileri nasıl bulunur ve koçluk işinizden nasıl para kazanılır?
  • Harika bir koçun web sitesi neye benziyor?

Almanya koçluk eğitimi programları, kendilerini ICF-ACC (Yardımcı Sertifikalı Koç)/PCC (Profesyonel Sertifikalı Koç) unvanına taşıyacak koça özel eğitim arayan koç adayları için idealdir. Bu eğitim programları temel koçluk yetkinlikleriyle uyumludur ve kurumsal müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm standartları karşılar. Koçluğun ne olduğunu öğrenmekten büyük seviyelerde dönüşüm yaratmaya kadar, Almanya koçluk eğitimi programları, koçluk uygulamanıza başlamanız veya değerli becerilerinizi iş yerinize genişletmeniz için derinlemesine bir anlayış geliştirmenizi ve koçluk becerilerini öğrenmenizi sağlar.

Derya Öte Koçluk ve Danışmanlık Akademisinde koçluk eğitimlerine katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Ancak eğitime kaydolmadan önce, Almanya koçluk eğitimi programlarının gereksinimlerinize nasıl uyum sağlayabileceğini anlamak için akademi ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaraları: +49 160 8488493 mail adresleri: info@lifecoach-deryaoete.de .

Bilgi konulu yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Almanya Koçluk Eğitimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir böcek ilaçlama

Giriş Yap

Önemli Tarihler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!