Hakkımızda

Önemli Tarihler web sitemiz, bir başvuru kaynağı niteliğinde, tarafsızca araştırılıp not edilen tarihler, kişiler, olaylar gibi bir çok farklı konuyu paylaşır.

Önemlitarihler.com sitesi olarak, sizlere, öncelikle, ülkemizde ve dünyadaki kayda değer olayların, tarihleri ve elde ettiğimiz bilgileri paylaşıyoruz. Diğer başlıklarımızda da, biyografiler, teknoloji, bilim, araçlar ve yine kayda değer olan bilgileri sizere sunuyoruz.

Amacımız, doğru bilgiyi saf olarak, anlaşılır biçimde sağlamak. Yayınlanan yazılarımız, tamamen internet ortamından elde edilen ve teyit edilmiş kaynaklardan gelmektedir. Herhangi bir tavsiye, kesin bilgi kaynağı olarak değerlendirilmemelidir.

GİZLİLİK İLKESİ

Yayınlanan bütün yazı içerikleri yazarlarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Kaynak gösterilmeden hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz.

Bütün içeriklerin telif hakları 5846 sayılı yasa ile korunmakta. onemlitarihler.com’un izni ve haberi olmadan ticari olarak kesinlikle dağıtılamaz, kullanılamaz, yayınlanamaz.

PRIVACY POLICY

All published articles are carefully prepared by our authors. All kinds of content used such as pictures, sound files, news belong to “onemlitarihler.com”. No content can be copied without permission or without showing the source.

All content is copyrighted by law no 5846. It cannot be commercially distributed, used or published without the permission and knowledge of onemlitarihler.com.

izmir böcek ilaçlama

Giriş Yap

Önemli Tarihler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!